Happy is the man who can make a living by his hobby!

George Bernard Shaw, Pygmailon, act I, prof. Higgins

Previous Entry Share
Для женщин...
english lesson
pxantom
Первое, что должна помнить женщина: нельзя говорить, что ее муж хуже кого-то другого. Причем говорить этого нельзя не только кому-либо, но и ему самому. Если женщина один раз так сказала, то она сделала "дырку" в сердце своего мужа, которую залатать ей будет потом очень трудно в течение всей жизни. Один раз она сказала: "На самом деле этот человек серьезнее, чем ты. Ты что-то не дотягиваешь". Этого достаточно, все. Ни в коем случае так нельзя говорить, это все равно, что зарезать мужа. Женщина никогда не должна также в присутствии своего мужа поддерживать позицию другого человека. Если идет конфликт между мужем и кем-то другим, она никогда не должна становиться на сторону другого человека. Она себе выносит приговор. Если она поддержит позицию другого человека, это приведет к тому, что он ее перестанет любить по всем параметрам. Все, на этом все закончено. Он может делать вид, конечно, что ничего не случилось, но отношения уже безнадежно испорчены. Происходит, к примеру, конфликт, и женщина поддерживает другого человека в споре. Пусть даже муж не прав, она не должна этого делать. Она может остаться нейтральной. Она должна сказать: "Я ничего не понимаю в том, о чем вы спорите". И все. Это самый лучший вариант, если она видит, что муж не прав. Если же муж прав, жена должна горой стоять за него.
Саптариши Саммохини

  • 1
як на мене дурниці і в цьому і в попередньому пості. Без образ.

Яещо не казати жінці "ти трошко поправилася" вона вірячи чоловікові розжереться, так буває дуже часто. Звісно потрібно казати це делікатно.
Якщо мій чоловік не правий і щось доказує, і я не підтримаю праву сторону, я не буду поважати себе. А чоловік коли зрозуміє що був не правий буде вважати мене тупою.
Потрібно бути чесним перед собою в першу чергу, бо саме обманюючи себе ти виносиш собі вирок....

Як на мене річ не в тому щоб не сказати "ти трошки поправилась", а річ в критиці та підтримці. Якщо в думку чоловіка чи жінки закралась думку що ктось кращий його/її супутника це вірний крок до знищення сім'ї.
Мабуть це вирішувати кожному як поступати, і яка ціна "незалежності" у власній думці. Як кажуть - "За кожним великим чоловіком стоїть не менш велика жінка". Проте про них частіш за все мало що відомо. Але це роль жінки прийняти таку позицію. Моя мама на весіллі сказала - "Чоловік це 1 а жінка 0. В залежності від того яку позицію займе жінка такий потенціал буде в сім'ї"... Такі думки

так якщо в думки закралась така думка (про те, що хтось кращий) то потрібно з цим щось робити, а саме обговорювати та вирішувати, ніж робити вигляд що усе нормально. Думка не питає коли закрадається, вона вже з"явилася, як її не ігноруй)
І я вважаю що оте "робити вигляд" якраз і веде до руйнації сім"ї. І чомусь мені абсолютно не імнонує бути нулем, у яку б позицію мене не ставили, давайте но я буду такою самою одиницею, і в такому випадку ми, як сім"я, будемо у любій варіації на позицію вищі від сімї з нулями. Я не вважаю себе гіршою чи кращою за чоловіка, я інша, але рівна з ним. І це моя позиція, і якби мою позицію не враховували вряд чи ми б з чоловіком прожили 11 років разом.

:)
Дуже радий за вас...

:)
думаю що для кожного є свої рецепти, і вашій сім"ї вони підходять, але моїй точно ні)

Саша, как дела?

Поздравляю с очередным днем рождения! Желаю, чтобы все было, и ничего за это не было

  • 1
?

Log in