Happy is the man who can make a living by his hobby!

George Bernard Shaw, Pygmailon, act I, prof. Higgins

Previous Entry Share Next Entry
Як я став вегетеріанцем...
english lesson
pxantom
В телесеріалі Альф із чудовою українською озвучкою був один момент коли Браяну (середньому з сім'ї Танерів) задали питання: "А звідки ти думаєш береться бюфштекс?", на що він відповів - "З магазину!".
Це одна з тих іллюзій яка багато часу для мене закривала очі. На столі лежало приготовлене підсмажене курча і навіть і тіні думки не було що не курча - це просто їжа. Але це тривало до того часу аж поки сам не почав готувати та власними руцями не взявся за плоть. Піля цього мені все менше і менше хотілось м'яса. Я перестав отримувати насолоди від стегенець. І от 19 числа січня місяця цього, 2010, року ми, з моєю коханою, вирішили перестати їсти м'ясо.
Багато друзів яким я сказав про це заявили що це "БрЄЄЄЄЄЄд!!!", але потім запитували "І як?". А я скажу як: в мене постійно зранку болів живіт... тепер ні... Але не суб'єктивно, чи не так? Добре тоді так: Наш малюк 1-й місяць дуже добре какав (ну вибачте якщо зараз хтось їсть :) ). Але коли ми в раціон мами включили м'ясо поступово почали з'являтися запорчики. І от уже блище до нового року Богдан взагалі не міг нормально какати (ще раз прошу пробачення): може раз на місяць і то то як він тужився це був капут.
Зараз ми не споживаємо м'яса більше одного місяця але вже (!!!) Богдан спокійно какає по 3 рази на день. В нас є знайома сім'я, які ще до вагітності не їли м'ясо. У них вже двоє дітей і з запорчиками в них ВЗАГАЛІ не було жодних проблем бо їх просто небуло.

Власне для мене - це показник. А вирішувати Вам.
Якщо у вас виникло питання звідки ж таки береться м'ясо на полицях ринків та супермаркетів подивіться тут:
 

  • 1
ну, узагалі, дітям в такому віці не можна давати м"ясо....це кожен педіатр скаже. банан можна вводити тільки в віці кількох місяців і то не обов"язково. До шести місяців малюк може харчуватися тільки маминим молоком і навіть вода не завжди потрібна. Я давала малій м"ясо, звісно не в такому віці і не було ніколи ніяких проблем і сама їм м"ясо, бо без нього не можу, бо не наїдаюся.
Якщо вам, дорослим, так добре то й не їжте, нащо себе змушувати? Але дитині таки потрібен білок та протеїни, ти ж не будеш свому малюкові горіхи чи бобові у такому віці згодовувати, отоді серйозні проблеми почнуться.
Дивитися не буду, бо знаю що страшно, але: я м"ясо їм не часто і воно мені потрібне; я рідко купую шкіряний одяг і точно, знаючи себе, не купуватиму купу шуб, бо то круто.

Горіхи звісно давати не будем (ще нема чим їх гризти). Але природою закладено те чого людина просто не бачить - мамине молочко в собі має все все що потрібно малючку, звісно при нормальному харчуванню мами :)
Лише подумай - чи тисячі років назад були блендери для того щоб зробити з грубої їжі кашку? З того що наші батьки та ми є і в принципі здорові можна зробити висновок про те що наші пра-пра-пра-пра-...-пращури кушючи лише материнським молоком повністю задовольняли потреби малюка. А тепер у нас тенденція пошвидше відучити малюка для того ... ну не знаю в кожного своя причина.
Теж на подумати: чи природою було закладено поява зубів не одразу після народження а через рік (я маю наувазі не 1-2 зуби а так щоб можна було жувати)? Отже сама природа дає нам знати що до цього часу банан (не кажу вже про яблуко) дитинка не вкусить та просто не зможе з'їсти. В той же час педіатри говорять що вони розумніші за природу. Є над чим подумати... :)

І я бачив як свиню ріжуть. А потім ще її обсмалював...

  • 1
?

Log in